2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

Διασκέδαση

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Σχόλια

 • DURO S
  DURO SΠριν 13 λεπτά

  Paska ardh ne Shkoder per t bere videoklipin.

 • B A
  B AΠριν ώρα

  1:47 😍😍

 • ARTUR BUCI
  ARTUR BUCIΠριν 2 ώρες

  kingi i muzikes 👑👑👑

 • Laureta Berisha
  Laureta BerishaΠριν 3 ώρες

  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 • suela bunjaku
  suela bunjakuΠριν 3 ώρες

  Me pelqen emri dhe kenga jote😗😍😍😗😗😗

 • Mondi Palloshi
  Mondi PalloshiΠριν 4 ώρες

  Ooose

 • Merita Lleshi
  Merita LleshiΠριν 8 ώρες

  Super kengtar

 • *Stella*
  *Stella*Πριν 22 ώρες

  💎❣️E&S❣️💎

 • Nasi Brahimaj
  Nasi BrahimajΠριν 22 ώρες

  👌👍

 • Perputhen Pikant
  Perputhen PikantΠριν ημέρα

  grbuild.info/goon/b-nteo/yJm4n2uTeKWMlno Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

 • A
  AΠριν ημέρα

  Sluskeo

 • soinu foig

  soinu foig

  Πριν 14 ώρες

  kenga ime prill 2021

 • A
  AΠριν ημέρα

  Meda

 • lyrics_K1DA
  lyrics_K1DAΠριν ημέρα

  grbuild.info/head/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

 • soinu foig

  soinu foig

  Πριν 14 ώρες

  Si gjithmon hit

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce MissΠριν ημέρα

  Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

 • Nadi Hoxha
  Nadi HoxhaΠριν ημέρα

  Kenga e bukur

 • lyrics_K1DA

  lyrics_K1DA

  Πριν ημέρα

  grbuild.info/head/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

 • Eldi Fejza
  Eldi FejzaΠριν ημέρα

  o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

 • SHAIP cuclla
  SHAIP cucllaΠριν ημέρα

  Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

 • lyrics_K1DA

  lyrics_K1DA

  Πριν ημέρα

  grbuild.info/head/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

 • Moe Kaan
  Moe KaanΠριν ημέρα

  🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

 • Shkurt Murati
  Shkurt MuratiΠριν ημέρα

  Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

 • Xheni Xheni
  Xheni XheniΠριν ημέρα

  O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

 • Ms. I
  Ms. IΠριν ημέρα

  Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

 • Klea Veshi
  Klea VeshiΠριν 2 ημέρες

  kush e digjon ne 2021

 • Oksana Haydey
  Oksana HaydeyΠριν 2 ημέρες

  👍❤❤🇺🇦

 • Vladimit Eshja
  Vladimit EshjaΠριν 2 ημέρες

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gashi Noar
  Gashi NoarΠριν 2 ημέρες

  Smyr

 • Juljan Tufa
  Juljan TufaΠριν 2 ημέρες

  Si gjithmon hit

 • Elinda Kelmendi
  Elinda KelmendiΠριν 2 ημέρες

  kenga ime prill 2021

 • Izabela Kolli
  Izabela KolliΠριν 2 ημέρες

  😍😍😍😍😍

 • Bleana Bejaj
  Bleana BejajΠριν 2 ημέρες

  😍😍😍😍

 • SHANMUGHA DASAN Kannoly
  SHANMUGHA DASAN KannolyΠριν 2 ημέρες

  Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

 • Aurel Preca
  Aurel PrecaΠριν 2 ημέρες

  Bravo ....

 • ami l
  ami lΠριν 2 ημέρες

  🔥🌹🔥

 • Djdjdjsj dhvsvshs
  Djdjdjsj dhvsvshsΠριν 2 ημέρες

  Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

 • Aurel Preca
  Aurel PrecaΠριν 3 ημέρες

  Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

 • hip hop Rap
  hip hop RapΠριν 3 ημέρες

  Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

 • minij hooi

  minij hooi

  Πριν 2 ημέρες

  Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • DATSE OFFICIEL
  DATSE OFFICIELΠριν 3 ημέρες

  🦅🦅🦅🦅🦅🦅

 • Serdi Doku
  Serdi DokuΠριν 3 ημέρες

  Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

 • Bleona Xhilaj
  Bleona XhilajΠριν 3 ημέρες

  Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

 • claire t.
  claire t.Πριν 3 ημέρες

  0

 • Arjeta R.
  Arjeta R.Πριν 3 ημέρες

  😍

 • teodor Bida
  teodor BidaΠριν 3 ημέρες

  My song

 • teodor Bida
  teodor BidaΠριν 3 ημέρες

  grbuild.info/goon/b-nteo/2qG-fZXbf6uo14I

 • Suzana Neziri
  Suzana NeziriΠριν 3 ημέρες

  0 y qqll

 • PAULIN MEDHA
  PAULIN MEDHAΠριν 3 ημέρες

  Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

 • Joanna
  JoannaΠριν 3 ημέρες

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Reyhan Kuris
  Reyhan KurisΠριν 3 ημέρες

  Sa mir musica 🥰🥰🥰

 • lejla Hamiti
  lejla HamitiΠριν 3 ημέρες

  Wow🦋💙💜

 • Jurgen Trojer
  Jurgen TrojerΠριν 3 ημέρες

  Super kng

 • HSB MYL
  HSB MYLΠριν 4 ημέρες

  🇦🇫 Likes your songs🤙

 • HSB MYL

  HSB MYL

  Πριν 3 ημέρες

  Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

 • Joanna

  Joanna

  Πριν 3 ημέρες

  Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • ema elena
  ema elenaΠριν 4 ημέρες

  Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

 • Afrim Bugari
  Afrim BugariΠριν 4 ημέρες

  I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

 • Driton Selmani
  Driton SelmaniΠριν 4 ημέρες

  Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

 • kancelari ermali
  kancelari ermaliΠριν 4 ημέρες

  best ever

 • Hucaj Elvin
  Hucaj ElvinΠριν 4 ημέρες

  hallo

 • opzz xsin
  opzz xsinΠριν 4 ημέρες

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • Mateo Kejsi
  Mateo KejsiΠριν 4 ημέρες

  m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

 • Etleva Markaj
  Etleva MarkajΠριν 4 ημέρες

  Je shum i mire

 • Bealdo Dosku
  Bealdo DoskuΠριν 4 ημέρες

  👏👏👏

 • Xhensilda Mydini
  Xhensilda MydiniΠριν 4 ημέρες

  Kenga me e bukur

 • opzz xsin

  opzz xsin

  Πριν 4 ημέρες

  almir6000000goet

 • Leo Halilaj
  Leo HalilajΠριν 4 ημέρες

  Te lumt keng e mrekullueshme

 • Lavdim Lavdim
  Lavdim LavdimΠριν 4 ημέρες

  ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

 • So ll
  So llΠριν 4 ημέρες

  Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

 • Edmond Bullari
  Edmond BullariΠριν 4 ημέρες

  Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

 • N88 Sv
  N88 SvΠριν 5 ημέρες

  Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

 • The Eagle
  The EagleΠριν 5 ημέρες

  I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

 • Arianit Imeri
  Arianit ImeriΠριν 5 ημέρες

  Oooo 2ton

 • zeqie Zendeli
  zeqie ZendeliΠριν 5 ημέρες

  ❤❤❤🥰🥰🥰

 • VR VR
  VR VRΠριν 5 ημέρες

  Wow sgum mir bravo

 • Sara Dervishi
  Sara DervishiΠριν 5 ημέρες

  Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

 • Sara Dervishi
  Sara DervishiΠριν 5 ημέρες

  Ky esht njish o lal

 • Adres Ere
  Adres EreΠριν 5 ημέρες

  Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

 • Lona L
  Lona LΠριν 5 ημέρες

  👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

 • Suad Beraj
  Suad BerajΠριν 5 ημέρες

  almir6000000goet

 • Ermelinda Dhembi
  Ermelinda DhembiΠριν 5 ημέρες

  Nje artist I merituar

 • Geni Taci
  Geni TaciΠριν 5 ημέρες

  Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

 • bowen voowy
  bowen voowyΠριν 5 ημέρες

  Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

 • its_fjona 17
  its_fjona 17Πριν 5 ημέρες

  Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

 • its_fjona 17
  its_fjona 17Πριν 5 ημέρες

  ♥♥♥♥♥♥love music

 • Amelia Bregu
  Amelia BreguΠριν 5 ημέρες

  Fejzbuku

 • bowen voowy

  bowen voowy

  Πριν 5 ημέρες

  @Eleonora Miljković

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina KuzhniniΠριν 5 ημέρες

  ❤❤❤😃😃😘❤

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina KuzhniniΠριν 5 ημέρες

  Respekt per ty je kegtari ma imiri

 • Brava Brava
  Brava BravaΠριν 5 ημέρες

  Sbon nona mo si ky

 • Ermal Alla
  Ermal AllaΠριν 5 ημέρες

  2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo

 • Elmedin memeti
  Elmedin memetiΠριν 6 ημέρες

  Alina💕7

 • File Kola
  File KolaΠριν 6 ημέρες

  Super hit 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  Πριν 5 ημέρες

  O

 • Ani Plaku
  Ani PlakuΠριν 6 ημέρες

  Love muzika super

 • Ermir Perroj
  Ermir PerrojΠριν 6 ημέρες

  Bravooooooo👌👌👌👌👏👏👏👏👏

 • Aysouda kazemi
  Aysouda kazemiΠριν 6 ημέρες

  I like albania song but I don't know what he's saying just I can listen😄💁‍♀️🇮🇷

 • Bekir Shahini
  Bekir ShahiniΠριν 6 ημέρες

  Ta qifsha nanen

 • soinhu foitu
  soinhu foituΠριν 6 ημέρες

  Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

 • festim shkina
  festim shkinaΠριν 6 ημέρες

  suksese te me metejshme 2 ton 👌🇦🇱

 • Eneida Doçi
  Eneida DoçiΠριν 6 ημέρες

  🥰🥰🥰😍😍😍

 • Greta Egli
  Greta EgliΠριν 6 ημέρες

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Sandra Jovanović
  Sandra JovanovićΠριν 6 ημέρες

  @Eleonora Miljković

 • soinhu foitu

  soinhu foitu

  Πριν 6 ημέρες

  He is rapping without being disrespectful with bad word. Gjitha këngët e 2Ton. Jan super. Dhe te pastra . Respekte

 • Sofia Sofia
  Sofia SofiaΠριν 6 ημέρες

  ❤😉✌

 • endrit Rrahmani
  endrit RrahmaniΠριν 7 ημέρες

  êvv

 • Aysouda kazemi
  Aysouda kazemiΠριν 7 ημέρες

  👍👍

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi KaravidhaΠριν 7 ημέρες

  Kush thote se eshte bos te boj like

 • Xhyla Tahiri
  Xhyla TahiriΠριν 7 ημέρες

  O

 • Marcel Milo
  Marcel MiloΠριν 7 ημέρες

  Albania are in zest

Επόμενο